Monday, April 28, 2014

Chci mít delší/hustší/tmavší řasy - fáze nula

Pro začátek uvedu tento článek sebevědomou větou, že moje řasy jsou fajn :-). Jsou poměrně husté, zatočené, přiměřeně dlouhé i tmavé (jen na koncích světlejší). I tak bych ale chtěla ještě delší, hustší a tmavší :-). Hlavně delší.

Vím, že spousta z Vás si už někdy koupila nějaké sérum na růst, někdo používá speciální oční kapky, někdo ricínový olej. Já se pro teď rozhodla otestovat sérum Realash, které mi bylo nabídnuto k recenzi. Budu si ho pravidelně mazat na očka každý večer a ukážu Vám fotky, jak se řasy mění.

Pro začátek začneme stavem nula, tj. nenamalované řasy bez použití séra. Hlavně na krajích oka mám světlejší konce (a v oku krásné žilky po celovíkendovém učení se, mňam).Ještě musím dodat, že výrobek přišel krásně zabalený, což se mi moc líbí. Jedna věc je zabalit to normálně, druhá je vyhrát si s tím. Takže plusový bod za to :)

Tak uvidíme, jak to bude fungovat. Ozvu se Vám za nějaký čas s výsledky :)

2 comments:

  1. krasne zabalene!

    Ak sa rada staráš o vlásky pozývam na giveaway o vlasový balíček tu: http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/05/kallos-giveaway.html

    ReplyDelete
  2. Tohle sérum jsem už párkrát viděla a četla jsem na něj i nějaké recenze. Docela si ho holky pochvalovaly. Jsem zvědavá, jak bude fungovat na tobě ;)

    ReplyDelete

Děkuji za Tvůj komentář :-). Spam a urážlivé komentáře nebudou zveřejněny, dík za pochopení...